Gminny konkurs „Jesienna gra planszowa”

21 października 2021

Gminny konkurs „Jesienna gra planszowa”

Gminny Konkurs „Jesienna gra planszowa” – rozstrzygnięty.

21.10.2021 r. w Świetlicy Multimedialnej w Cikowicach odbyło się uroczyste rozdanie nagród za udział w konkursie „Jesienna gra planszowa” organizowanym przez: Gminne Przedszkole w Cikowicach, Świetlicę Multimedialną w Cikowicach, Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni. Celem konkursu było zachęcanie do wspólnego spędzania czasu wolnego i twórczej działalności dzieci z dorosłymi, integracja miedzypokoleniowa oraz rozwijanie kreatywności i zmysłu konstruowania gier u dzieci. Jury w składzie: Joanna Święch – nauczyciel plastyki i klas I- III Szkoły w Damienicach, Ewelina Gąsiorek nauczyciel przedszkola w Stanisławicach, Małgorzata Zając animator kultury oceniało prace w dwóch kategoriach wiekowych: 3,4 latki i 5,6 latki.

Kategoria 3,4 latki:

I miejsce Milena Frączek- Cikowice, Maja Kaźmierek- Proszówki,

II miejsce: Liliana Żmudzka- Pogwizdów,

III miejsce: Jakub Gawlik – Cikowice oraz Zuzanna Szklarz – Cerekiew,

Wyróżnienia: Eryk Sobiepański- Cikowice oraz Natalia Stachowicz- Pogwizdów.

Kategoria 5,6 latki:

I miejsce: Zuzanna Trzósło- Siedlec, Filip Michniak- Łapczyca,

II miejsce: Nikodem Lech – Gierczyce,

III miejsce: Zuzanna Sokańska – Nieszkowice Wielkie.

Wyróżnienie: Aleksandra Puścizna, Szymon Wróbel, Jakub Kasprzyk, Paweł Grochot, Jakub Ciesla, Michał Cieśla, Ewa Strach – Cikowice, Amelia Góra- Łapczyca, Tomasz Walasik- Moszczenica, Amelia Dziedzic- Siedlec, Natalia Sarlińska- Łapczyca.