Gminne Przedszkole w Cikowicach powstało w 1968 roku. Przedszkole posiada 3 oddziały, do których uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 – 6 lat. Organem prowadzącym jest Urząd Gminy w Bochni. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny Małopolski Kurator Oświaty w Krakowie. Dyrektorem przedszkola jest mgr Agata Dybza.

Placówka mieści się w budynku Domu Ludowego w Cikowicach. Posiada 3 sale estetycznie i funkcjonalnie urządzone. Zgromadzone w salach kąciki zainteresowań, zabawki oraz pomoce dydaktyczne sprzyjają podejmowaniu przez dzieci różnorodnej aktywności.

Nasze Przedszkole ma także duży ogród, systematycznie doposażony w nowy sprzęt sportowo – rekreacyjny, który w pełni zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci oraz zapewnia doskonałe warunki do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Gminne Przedszkole w Cikowicach jest czynne w godzinach 7.00 – 17.00

Nasza placówka posiada certyfikat przyznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej

Przedszkole w Cikowicach - przedszkole w ruchu