OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

21 września 2020

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolakóww całej Polsce bowiem Sejm 13 września 2013 r. przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień  Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.
W naszym przedszkolu już 18 września hucznie świętowaliśmy ten szczególny dzień.  Radość, śmiech, tańce i głośny śpiew przedszkolnych piosenek świadczyły o wspaniałej zabawie.
W grupie „Żabek” przedszkolaki świętowanie rozpoczęły już w ranku od nadmuchiwania kolorowych baloników i wspólnej dekoracji sali. Następnie były tańce, zabawy z chustą animacyjną, zagadki oraz wspólne rysowanie portretu naszej grupy. Na koniec każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a na pamiątkę tego wyjątkowego dnia każdy przedszkolak otrzymał MEDAL.