Gminne Przedszkole w Cikowicach
Sala 1
Sala 2
Przedszkole w Cikowicach - budynek

AKTUALNOŚCI

Wizyta Policjanta

Autor: S. Ch. |
26 września 2021

Wizyta Policjanta

24 września nasze przedszkole odwiedzili panowie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni, którzy przybliżyli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomnieli numery alarmowe. Dzieci otrzymały również wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Dzieci dzieliły się także swoimi doświadczeniami, pokazały, że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.

Dziękujemy Panom policjantom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

 

  •  ok