Wyniki konkursu „Wielkanocny stół”

Autor: Agata Dybza |
29 kwietnia 2022

Wyniki konkursu „Wielkanocny stół”

Nasze przedszkole wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich oraz Świetlicą Multimedialną ogłosiło konkurs „Wielkanocny stół”. Celem konkursu było: kultywowanie i podtrzymywanie tradycji, edukacja w zakresie obyczajów i zwyczajów regionalnych oraz pokazanie możliwości twórczego aranżowania stołu wielkanocnego. Jury, przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich, nagrodziły 3 uczestników. Dwie pierwsze nagrody to zdjęcia „Wielkanocne śniadanie”, trzecia nagroda „W oczekiwaniu na świąteczny obiad”. I miejsce zajęła Rodzina Państwa Frączków, II miejsce Rodzina Państwa Gawlików, III miejsce Rodzina Państwa Dybzów. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Nagrody powędrowały do wszystkich uczestników konkursu.

Poniżej prezentujemy zdjęcia wyróżnionych stołów