Gminne Przedszkole w Cikowicach
Sala 1
Sala 2
Przedszkole w Cikowicach - budynek

AKTUALNOŚCI

Zakończenie roku szkolnego

Autor: S. Ch. |
25 czerwca 2022

Zakończenie roku szkolnego

Jak szybko płynie czas! Tak niedawno witaliśmy Dzieci w przedszkolu, a już nadszedł czas pożegnań.

24 czerwca 2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w naszym przedszkolu. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych zaprezentowały przed zgromadzoną publicznością programy artystyczne.

Na początku wystąpiły dzieci z najmłodszej grupy Misie, które pięknie śpiewały piosenkę i recytowały wiersz o wakacjach.  Następny był występ średniaków – Żabek, którzy wspaniałe recytowali wiersze, śpiewali piosenki i żegnały dzieci, które od września pójdą do szkoły. Na koniec wystąpiła najstarsza grupa Kotków, która grając i śpiewając pożegnała się z młodszymi kolegami i podziękowała wszystkim Paniom za lata nauki i opieki oraz wspólnie spędzony czas.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały wręczone przez Panią Dyrektor książki z dedykacją i pamiątkowe dyplomy z życzeniami udanych wakacji, radości i uśmiechu na co dzień.

Na koniec Pani Dyrektor  złożyła również podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę.

Życzymy naszym Wychowankom i Ich Rodzicom bezpiecznego, wakacyjnego wypoczynku.

Do zobaczenia!!!