Dzień Pluszowego Misia w grupie Żabek

Autor: M. B. |
30 listopada 2022

Dzień Pluszowego Misia w grupie Żabek

O święcie tej postaci nie zapomniały  także Żabki 🐸Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka 🐻🐼🐨 Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie, oglądały bajki, bawiły się przy piosenkach o misiach, brały udział w zabawach ruchowych, pozowały do zdjęć w misiowej ramce, wykonywały tematyczne karty pracy. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.