Konkurs „PALMA WIELKANOCNA”

30 marca 2020

Konkurs „PALMA WIELKANOCNA”

Szanowni Państwo!

Zbliżają się Święta Wielkanocne i poprzedzająca je Niedziela Palmowa. Niestety w tym roku nie będziemy mogli podziwiać palm w Kościele. Pomimo tego chcemy serdecznie zachęcić do kultywowania tradycji wykonywania palm.

Koło Gospodyń Wiejskich oraz Gminne Przedszkole w Cikowicach serdecznie zapraszają mieszkańców parafii Cikowice do wzięcia udziału

w konkursie „PALMA WIELKANOCNA”

Konkurs będzie polegał na wykonaniu Palmy Wielkanocnej z dostępnych materiałów (sugerowana wielkość do 120cm, wielkość nie będzie głównym kryterium oceny)

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie zdjęcia palmy i przesłanie jej mailem na adres: przedszkolecikowice@szkolagminabochnia.pl wraz z informacją, kto jest autorem pracy. Prace należy przesłać do niedzieli 5 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu będzie 8 kwietnia.

Celem konkursu jest: kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych z Niedzielą Palmową, rozbudzanie inwencji twórczej, przekaz wartości i tradycji w rodzinie, stworzenie okazji do zaprezentowania swoich umiejętności, integracja i aktywizacja społeczności lokalnej w okresie trwającej epidemii.

Jury powołane przez organizatora dokona oceny palm. Ocenie podlegać będzie: oryginalność i pomysłowość wykonania pomimo trudności z dostępem do materiałów a także estetyka wykonania.

Nagrodzone zostaną 3 najlepsze prace konkursowe. Nagrody rzeczowe zostaną przekazane pocztą. Każdy uczestnik otrzyma także słodki upominek (możliwość jego odbioru podamy w późniejszym terminie)

Wszystkie prace zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola oraz facebooku.

Zgłoszenie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacji konkursu oraz ogłoszenia jego wyników na stronie internetowej przedszkola oraz facebooku.

Serdecznie zapraszamy!!!