Piknik Rodzinny w Cikowicach 😀

Autor: M. B. |
14 czerwca 2023

Piknik Rodzinny w Cikowicach 😀

W życiu każdego człowieka rodzina zajmuje bardzo ważne miejsce. Dlatego w niedzielę spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Gminne Przedszkole w Cikowicach, Radę Rodziców przy GP oraz Świetlicę Multimedialną. Podczas uroczystości świętowaliśmy Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Taty. Impreza była okazją do wspólnego spędzenia miłego popołudnia na beztroskiej zabawie tak dzieci jak i dorosłych. Dyrektor Gminnego Przedszkola w Cikowicach serdecznie dziękuje zaangażowanym rodzicom, pracownikom przedszkola, sponsorom oraz tak licznie przybyłym gościom. Dziękujemy za Wasze wsparcie, poświęcony czas, ofiarność oraz obecność. Długa lista sponsorów oraz podziękowań dla rodziców znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce ogłoszenia.