Wyniki konkursu „Oryginalny Różaniec”

Autor: Agata Dybza |
2 listopada 2022

Wyniki konkursu „Oryginalny Różaniec”

Październik jest miesiącem różańca dlatego z inicjatywy p. Ilony, naszej katechetki, ogłoszony został konkurs „Oryginalny Różaniec” . 27 października odbyło się wręczenie nagród w tym  konkursie, w którym mogły wziąć udział przedszkolaki wraz z rodzicami, rodzeństwem… Jego celem było zachęcenie do wspólnego spędzenia czasu wolnego, twórczej działalności dzieci z dorosłymi, integracja międzypokoleniowa oraz rozwijanie kreatywności u dzieci. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 36 pięknych prac. Jury, w składzie: ks.Proboszcz Leszek Durlak, Krystyna Pałkowska z Koła Gospodyń Wiejskich oraz Agnieszka Ryś nauczycielka naszej placówki, miało duży problem z oceną i wyborem zwycięzców. Po długich i burzliwych obradach postanowiono przyznać 3 pierwsze, 3 drugie, 3 trzecie miejsca oraz wszystkim pozostałym wyróżnienia. Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz nagrody. Dziękujemy Ks. Proboszczowi za przekazanie na nagrody  czasopism dla dzieci oraz gadżetów religijnych. Oto lista laureatów:

I miejsce: Filip Kaźmirek, Marcelina Kokoszka, Lena Serafin

II miejsce: Jakub Cieśla, Franciszek Kasprzyk, Daria Nowak

III miejsce: Magdalena Ciochoń, Jakub Mazur, Sergiusz Włodarz

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za udział w konkursie.

zdjęcia wkrótce