ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PRZEGLĄDZIE

Autor: Agata Dybza |
24 lutego 2020

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PRZEGLĄDZIE

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków do udziału w przedszkolnym recytatorskim przeglądzie wierszy pt. „Łamiemy języki, mówiąc wierszyki”

Celem konkursu jest kształtowanie umiejętności i nawyku poprawnej i wyrazistej artykulacji, rozwijanie uzdolnień recytatorskich, promowanie poprawnej wymowy, upowszechnianie wiedzy logopedycznej.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola.

Zadanie polega na recytacji wiersza. wybrany wiersz powinien zawierać trudne głoski np.sz,ż,cz,dż, s,z,c,dz,ś,ź,ć,dź, r,l,k,g,f,w i inne.

Można samemu wybrać wiersz lub skorzystać z wierszy znajdujących się w przedszkolu

Zgłoszenia do 20.03.2020r. u wychowawców grup. Data przeglądu – 24.03.2020r.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.

Wszelkie pytania prosimy kierować do p.Agnieszki Ryś – logopedy – organizatora konkursu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!