Konkurs „PALMA WIELKANOCNA” rozstrzygnięty

Autor: Agata Dybza |
8 kwietnia 2020

Konkurs „PALMA WIELKANOCNA” rozstrzygnięty

W konkursie „Palma Wielkanocna” wzięło udział 9 rodzin. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i wykonanie pięknych palm pomimo obecnych trudności z dostępem do materiałów. Jury w składzie: ks. Proboszcz Leszek Durlak, Barbara Dybowicz oraz Krystyna Pałkowska miało bardzo trudne zadanie, gdyż tak naprawdę wszystkie palmy zasługiwały na I miejsce.  Po zliczeniu głosów wyniki są następujące: I miejsce: Natalia i Gabriela Gawlik, Magdalena i Kamil Bulanda, II miejsce: Jan, Jakub i  Franciszek Kasprzyk, III miejsce: Michał i Jakub Cieśla, Anna Dybza, wyróżnienia: Martyna Góral,  Antonina Jodłowska i Franciszek Jodłowski, Nina Krupa, Wiktoria Sarlińska. Nagrody, w postaci gier oraz słodyczy, wędrują do wszystkich uczestników konkursu. Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich oraz sponsorowi za ufundowanie nagród. Nagrody zostaną w dniu jutrzejszym (tj. czwartek) dostarczone uczestnikom konkursu. Jeszcze raz dziękujemy za udział i gratulujemy!!!