Teatrzyk „Skrzat” – „Niesforna księżniczka”

31 stycznia 2024

Teatrzyk „Skrzat” – „Niesforna księżniczka”

Dnia 30.01.2024 r. w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów z Teatru Skrzat z Krakowa. Tym razem zaprezentowali dzieciom pełne humoru przedstawienie pt. „Niesforna księżniczka”. Przedszkolaki z wielkim skupieniem śledziły losy głównej bohaterki spektaklu- grzecznej i dobrej Królewny Gwiazdeczki, która to pewnego dnia, za sprawą tajemniczego „cukierka złości” stała się zła i kapryśna. Na szczęście od czego ma się przyjaciół? Na ratunek królewnie ruszył smok Dyzio. Dzięki jego staraniom, pomocy Króla i oczywiście wszystkich dzieci, finalnie udało się zdjąć zaklęcie Czarownicy Nochali Podstępnej. Jak to w bajkach bywa, wszystko skończyło się dobrze, a zła Baba Jaga na wieść o tym… pękła ze złości.