Wyniki konkursu EKOPRZEDSZKOLE

26 października 2021

Wyniki konkursu EKOPRZEDSZKOLE

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zdobyło wyróżnienie w Wojewódzkim Projekcie Ekologicznym Ekoprzedszkole 2021, którego organizatorami byli Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie i Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Borzęcinie Dolnym.  Partnerem konkursu było Kuratorium Oświaty w Krakowie. Projekt miał na celu: utrwalenie i pogłębianie wiadomości przyrodniczo – ekologicznych oraz budowanie świadomości ekologicznej. Konkurs miał V rund. Runda adresowana do przedszkolaków polegała na wykonaniu plakatu ekologicznego o tematyce ” Działamy ekologicznie i zdrowo „. Praca na konkurs została wykonana przez obecna grupę Kotków i wysłana jeszcze czerwcu, czyli tuż przed wakacjami. Gratulujemy.